Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Jan Zrzavý (1890 - 1977)–Pohlednice biskupu Karlu Reichelovi

< 316 >

Jan Zrzavý (1890 - 1977)

Pohlednice biskupu Karlu Reichelovi

500 Kč / 20 EUR
500 Kč / 20 EUR

zajímavý text, signováno autorem a datováno 2.11.1952