Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Felix Jenewein (1857 - 1905)–Mor

< 85 >

Felix Jenewein (1857 - 1905)

Mor

2 000 Kč / 80 EUR
6 000 Kč / 240 EUR

Kočí, 1901, 6 litografických tabulí, rozměry alba 66 x 56 cm, desky poškozené, litografie uvnitř v pořádku