Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Jan Saudek (*1935)–Mandolin Lesson

< 307 >

Jan Saudek (*1935)

Mandolin Lesson

25 000 Kč / 1 000 EUR
50 000 Kč / 2 000 EUR

barevná originální fotografie, číslováno 2/15, 30 x 36 cm, signováno vpravo dole, rámováno