Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Neznámý autor–L'avenir de la mode, Neue Dirndlkleider und Kostume, Album de Bal, L'avenir de la mode Robes (vzorníky mód 40. léta 20. stol.)

< 310 >

Neznámý autor

L'avenir de la mode, Neue Dirndlkleider und Kostume, Album de Bal, L'avenir de la mode Robes (vzorníky mód 40. léta 20. stol.)

500 Kč / 20 EUR
2 000 Kč / 80 EUR

4 kusy vzorníků módy z poválečného období, kromě jednoho kusu vše uvnitř čisté, Rakousko, Francie, 40. léta, 3 x poškozený přebal, celkem 75 jednostranných tabulí s návrhy dobových kostýmů