Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Vincenc Beneš (1883-1979)–Kubistické zátiší

< 129 >

Vincenc Beneš (1883-1979)

Kubistické zátiší

3 500 Kč / 140 EUR
4 500 Kč / 180 EUR

barevná litografie, 24 x 22 cm, rámováno, příloha Uměleckého měsíčníku