Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Ludmila Jiřincová (1912 - 1994)–Konvolut tří litografií

< 175 >

Ludmila Jiřincová (1912 - 1994)

Konvolut tří litografií

500 Kč / 20 EUR

litografie, 40. léta, 21 x 14 cm, nesignováno; litografie, 1944, 10,6 x 7 cm, signováno vpravo dole: L. Jiřincová; litografie, 1943, 10,8 x 7,2 cm, signováno vpravo dole: L. Jiřincová