Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Různí autoři–Konvolut tří grafických listů

< 171 >

Různí autoři

Konvolut tří grafických listů

500 Kč / 20 EUR
500 Kč / 20 EUR

Adolf Kašpar (1877-1934), Oldřich Kerhart, (1895-1947) a Richard Bossert lept, signováno vpravo dole, 21,5x28 cm / litografie, 1942, signováno vpravo dole, 29,5x40cm / lept, 32x34 cm