Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Různí autoři–Konvolut: Ladislav Čepelák: Starý muž / Miloslav Troup: Litografie / Vladimír Silovský: Mikulášský trh / Josef Kubíček (1890-1972): Dvojice na cestě

< 193 >

Různí autoři

Konvolut: Ladislav Čepelák: Starý muž / Miloslav Troup: Litografie / Vladimír Silovský: Mikulášský trh / Josef Kubíček (1890-1972): Dvojice na cestě

500 Kč / 20 EUR
2 000 Kč / 80 EUR

kresba tuží a akvarel na papíře, 31,6 x 22,4 cm / lept, 1954, 16,4 x 8,6 cm, signováno vpravo dole: Čepelák / barevná litografie, 1969, 20,8 x 29 cm, signováno vpravo na boku: M.Troup / lept, 10,5 x 8 cm, signováno vpravo dole: V. Silovský