Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Konvolut 2 ks litografie dle předlohy Eduarda Gurka (1801-1841): Korunovace Ferdinanda V. v Praze

< 74 >

Konvolut 2 ks litografie dle předlohy Eduarda Gurka (1801-1841): Korunovace Ferdinanda V. v Praze

500 Kč / 20 EUR
3 500 Kč / 140 EUR

litografie, 46,5 x 58,5 cm, poškozeno, flíčky, natrženo / litografie, 56 x 58,5 cm, 2 litografie z velmi vzácného portfolia 12 listů k oslavě Korunovace Ferdinanda I. (V.) v Praze roku 1836, litografoval Edinger