Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Zdeněk Sklenář (1910-1986)–Ex Libris Klaus Berger

< 206 >

Zdeněk Sklenář (1910-1986)

Ex Libris Klaus Berger

500 Kč / 20 EUR
5 000 Kč / 200 EUR

barevná litografie, 1970, 8,2 x 7 cm, signováno uprostřed dole: Sklenář