Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Neznámý autor–Dvě ilustrace ke Gulliverovi

< 54 >

Neznámý autor

Dvě ilustrace ke Gulliverovi

500 Kč / 20 EUR
2 500 Kč / 100 EUR

akvarel na kartonu,sign. vlevo dole, dat.1952, rozměry 30,5 x 24 cm a 31x25 cm