Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Kamil Lhoták (1912 - 1990)–Dr. F. Dvořák má 60. let!

< 222 >

Kamil Lhoták (1912 - 1990)

Dr. F. Dvořák má 60. let!

500 Kč / 20 EUR
3 000 Kč / 120 EUR

litografie, 10,3 x 14,8 cm, signováno vlevo dole: Kamil Lhoták 80