Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Kamil Lhoták (1912 - 1990)–Cívka, krabice a balón

< 212 >

Kamil Lhoták (1912 - 1990)

Cívka, krabice a balón

15 000 Kč / 600 EUR
21 000 Kč / 840 EUR

litografie, 1972, 24 x 41 cm, signováno vpravo dole