Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Franz von Bayros (1866-1924)–Aus meinem Schlossern

< 260 >

Franz von Bayros (1866-1924)

Aus meinem Schlossern

49.0 x 36.0 cm

1 000 Kč / 40 EUR
1 000 Kč / 40 EUR

Ed. Strache, Wien, Prag, Leipzig, 1923, portfolio 10 reprodukcí akvarelů autora, výtisk č. 212 z 930, poškozené desky, věnování na titulu,rozměry alba, 49,5x36 cm