Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Carl Goebel (1824-1899)–Anastasius Grün (A.A. hrabě von Auersperg, spisovatel)

< 10 >

Carl Goebel (1824-1899)

Anastasius Grün (A.A. hrabě von Auersperg, spisovatel)

2 500 Kč / 100 EUR
0 Kč / 0 EUR

Původní zlacený skládací rám, 25 x 16 cm ve výřezu provenience: legendární sbírka 1. republiky