Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Václav Rabas (1885-1954)–Akt

< 34 >

Václav Rabas (1885-1954)

Akt

6 000 Kč / 240 EUR
11 000 Kč / 440 EUR

lavírovaná tuš, akvarel, 1936, 42 x 30 cm, monogramováno vpravo dole, na rubu označeno: Studie k obrazu Akt 1936, razítko Václav Rabas Krušovice a razítko: z pozůstalosti Národní umělce Václava Rabase. Velmi kvalitní práce.