Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Pavel Sukdolák (*1925)–Abstraktní kompozice

< 240 >

Pavel Sukdolák (*1925)

Abstraktní kompozice

500 Kč / 20 EUR
1 000 Kč / 40 EUR

barevný lept s akvatintou, 20 x 13,3 cm, signováno vpravo dole, rámováno