Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE II 20/11/2021, 14:00 / Salvador Dali (1904 - 1989)–Čtyři sny o ráji

< 172 >

Salvador Dali (1904 - 1989)

Čtyři sny o ráji

71.0 x 53.0 cm

29 000 Kč / 1 208 EUR

Aukce:UMĚNÍ NA PAPÍŘE II 20/11/2021, 14:00

Barevná litografie, rámováno.