Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE II 20/11/2021, 14:00 / Albín Brunovský (1935-1997)–Dívka

< 9 >

Albín Brunovský (1935-1997)

Dívka

21.0 x 14.0 cm

4 000 Kč / 166 EUR
6 500 Kč / 270 EUR

Aukce:UMĚNÍ NA PAPÍŘE II 20/11/2021, 14:00

Litografie. Signováno uprostřed dole