Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE II 20/11/2021, 14:00 / Vojtěch Hynais (1854-1925)–Diplom obchodní a živnostenské komory v Praze

< 63 >

Vojtěch Hynais (1854-1925)

Diplom obchodní a živnostenské komory v Praze

61.0 x 90.0 cm

9 000 Kč / 375 EUR

Aukce:UMĚNÍ NA PAPÍŘE II 20/11/2021, 14:00

Litografie. Signováno v kameni vpravo dole Vojtěch Hynais.