Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE II 20/11/2021, 14:00 / Kamil Lhoták (1912 - 1990)–Červený orel

< 91 >

Kamil Lhoták (1912 - 1990)

Červený orel

31.0 x 47.0 cm

40 000 Kč / 1 666 EUR
120 000 Kč / 5 000 EUR

Aukce:UMĚNÍ NA PAPÍŘE II 20/11/2021, 14:00

Litografie. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 1967, autorský tisk.