Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE II 20/11/2021, 14:00 / Jan Bauch (1898 - 1995)–Akt

< 221 >

Jan Bauch (1898 - 1995)

Akt

59.0 x 45.0 cm

10 000 Kč / 416 EUR
18 000 Kč / 750 EUR

Aukce:UMĚNÍ NA PAPÍŘE II 20/11/2021, 14:00

Kvaš na kartonu, rámováno. Signováno vlevo dole: Jan Bauch 1966, provenience: sbírka Čestmíra Císaře, významné osobnosti Pražského jara.