Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / FRANCISCO DE ZURBARÁN (1598 – 1664) - OKRUH–ZÁTIŠÍ S OVOCEM A KERAMIKOU

< 67 >

FRANCISCO DE ZURBARÁN (1598 – 1664) - OKRUH

ZÁTIŠÍ S OVOCEM A KERAMIKOU

60.0 x 95.0 cm

150 000 Kč / 6 250 EUR
200 000 Kč / 8 333 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Olej na plátně, 60 x 95 cm, okolo poloviny 17. století. V našich zemích nebývalá ukázka španělského magického zátiší.