Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / AUGUST QUERFURT (1696 - 1761)–SOKOLNICE - PÁROVÉ OBRAZY

< 134 >

AUGUST QUERFURT (1696 - 1761)

SOKOLNICE - PÁROVÉ OBRAZY

21.5 x 28.5 cm

150 000 Kč / 6 250 EUR
150 000 Kč / 6 250 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Olej na dřevě, 21,5 x 28,5 cm, nesignováno, značeno zezadu, datace 1. pol. 18. stol. Významný rakouský malíř žánrových scén.