Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / SHROMÁŽDĚNÍ ANTICKÝCH BOHŮ - MAJOLIKOVÝ TALÍŘ

< 26 >

SHROMÁŽDĚNÍ ANTICKÝCH BOHŮ - MAJOLIKOVÝ TALÍŘ

Ø 30 cm

90 000 Kč / 3 750 EUR
120 000 Kč / 5 000 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Glazovaná keramika, lepeno, průměr 30,5 cm, značeno zezadu, datace konec 16. století, Itálie (Faenza, mistr V. numerato).