Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / POZDNĚ RENESANČNÍ KŘESLO – ITÁLIE

< 42 >

POZDNĚ RENESANČNÍ KŘESLO – ITÁLIE

134.0 x 64.0 cm

120 000 Kč / 5 000 EUR
120 000 Kč / 5 000 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Ořechové dřevo, malovaný a zlacený kožený potah (z konce 17. století), 134 x 64 cm, datace počátek 17. století.