Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / POZDNĚ BAROKNÍ ZRCADLO – STŘEDNÍ EVROPA

< 137 >

POZDNĚ BAROKNÍ ZRCADLO – STŘEDNÍ EVROPA

74.0 x 42.0 cm

20 000 Kč / 833 EUR
20 000 Kč / 833 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Dřevo, tepaný stříbrný plech, puncováno, rytý zlacený emblém v dolní části se znakem původního majitele, 74 x 42 cm, datace 1. polovina 18. století.