Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / NIZOZEMSKÝ MISTR (NÁSLEDOVNÍK CARAVAGGIA)–POSMÍVÁNÍ KRISTU

< 65 >

NIZOZEMSKÝ MISTR (NÁSLEDOVNÍK CARAVAGGIA)

POSMÍVÁNÍ KRISTU

68.5 x 88.0 cm

85 000 Kč / 3 541 EUR
1 400 000 Kč / 58 333 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Olej na plátně, 68,5 x 88 cm, datace 1. polovina 17. století. Vzácná ukázka nizozemského caravaggismu, který trval velmi krátce.