Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / JAN KUPECKÝ (1667 - 1740)–PORTRÉT RADY CHRISTOFA HOCHMANNA VON HOHENAU

< 131 >

JAN KUPECKÝ (1667 - 1740)

PORTRÉT RADY CHRISTOFA HOCHMANNA VON HOHENAU

76.0 x 63.0 cm

490 000 Kč / 20 416 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Olej na plátně, 76 x 63 cm, datace 1. polovina 18. století. Rozbor barev. Restituce z Krajské galerie ve Zlíně z roku 2001, sbírka Emil Sallus.