Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / Jan Petr Brandl (1668 - 1735)–PORTRÉT MICHAELA VÁCLAVA HALBAXE

< 123 >

Jan Petr Brandl (1668 - 1735)

PORTRÉT MICHAELA VÁCLAVA HALBAXE

80.0 x 62.0 cm

600 000 Kč / 25 000 EUR
950 000 Kč / 39 583 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Olej na plátně, 80 x 62, nesignováno, datace okolo 1705. Restaurátorská zpráva, posudek PhDr. Andrea Rousová. Jedná se o mistrovský portrét galerijní hodnoty jednoho z nejvýznamnějších malířů českého baroka.