Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / JOHANN ADALBERT ANGERMAYER (1674 – 1740)–PÁROVÉ OBRAZY S NÁMĚTEM KOHOUTA A SLEPIC

< 126 >

JOHANN ADALBERT ANGERMAYER (1674 – 1740)

PÁROVÉ OBRAZY S NÁMĚTEM KOHOUTA A SLEPIC

14.0 x 18.0 cm

130 000 Kč / 5 416 EUR
130 000 Kč / 5 416 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Olej na dřevě, 14,5 x 18,5 cm, signováno vlevo a vpravo dole monogramem, datace 1. polovina 18. století. Rozbor barev.