Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / FRANZ ANTON MAULPERTSCH (1724 – 1796) - PŘIPSÁNO–MYTOLOGICKÝ VÝJEV

< 141 >

FRANZ ANTON MAULPERTSCH (1724 – 1796) - PŘIPSÁNO

MYTOLOGICKÝ VÝJEV

29.0 x 20.0 cm

35 000 Kč / 1 458 EUR
55 000 Kč / 2 291 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Olej na papíře nalepeném na plátně, rozměry 29 x 20 cm, datace 2. polovina 18. století. Jedná se o mistrovskou skizzu, zřejmě k nástěnné freskové malbě.