Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / LOVECKÝ TESÁK - STŘEDNÍ EVROPA

< 84 >

LOVECKÝ TESÁK - STŘEDNÍ EVROPA

72.0 cm

25 000 Kč / 1 041 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Rytá a zlacená ocel s námětem jelena a divokého prasete, stříbrné kování, ebenová rukojeť, délka 72,5 cm, datace 1. polovina 18. století.