Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / MARGHERITA CAFFI (1647 - 1710)–KVĚTINOVÉ ZÁTIŠÍ - PÁROVÉ OBRAZY

< 110 >

MARGHERITA CAFFI (1647 - 1710)

KVĚTINOVÉ ZÁTIŠÍ - PÁROVÉ OBRAZY

94.0 x 123.0 cm

310 000 Kč / 12 916 EUR
310 000 Kč / 12 916 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Olej na plátně, 94 x 123 cm, nesignováno, konec 17. století, velmi dekorativní malby známé malířky květin z Lombardie.