Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / HODINY S NOČNÍM OSVĚTLENÍM, NÁMĚT KLANĚNÍ PASTÝŘŮ – STŘEDNÍ EVROPA

< 61 >

HODINY S NOČNÍM OSVĚTLENÍM, NÁMĚT KLANĚNÍ PASTÝŘŮ – STŘEDNÍ EVROPA

48.0 x 33.5 cm

240 000 Kč / 10 000 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Malba na měděném plechu, ebenové dřevo, zlacený bronz, 48 x 33,5 cm, polovina 17. století.