Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / MATHEUS GUNDELACH (1566 – 1654) –BITEVNÍ SCÉNA

< 56 >

MATHEUS GUNDELACH (1566 – 1654)

BITEVNÍ SCÉNA

66.0 x 109.0 cm

320 000 Kč / 13 333 EUR
320 000 Kč / 13 333 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Olej na plátně, rozměry 66 x 109 cm, signováno a datováno vlevo dole 1615. Vystaveno na výstavě Praha 1600. Publikováno v katalogu vídeňské výstavy. Mimořádně vzácná a kvalitní malba rudolfinského dvorního umění.