Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / CLAUDE MICHEL CLODION (1738 - 1814) - OKRUH–BACCHUS A NYMFA S PUTTI - FRANCIE

< 180 >

CLAUDE MICHEL CLODION (1738 - 1814) - OKRUH

BACCHUS A NYMFA S PUTTI - FRANCIE

63.0 cm

120 000 Kč / 5 000 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Alabastr a mramor, 63 a 61 cm, datace konec 18. století, poškozeno.