Arcimboldo / Aukce / OLD MASTERS 14.09.2019 14/09/2019, 17:00 / Ignác František Platzer (1717-1787) - připsáno–Církevní hodnostáři

< 66 >

Ignác František Platzer (1717-1787) - připsáno

Církevní hodnostáři

dřevo 112.0 x 48.0 cm

90 000 Kč / 3 600 EUR
0 Kč / 0 EUR

Busty představují blíže neurčitelné biskupy od Ignáce Františka Platzera, případně jeho žáků, vytvořené v druhé polovině 18. století. Poprsí jsou umístěna na soklech a vypracována s velkou mírou elegance a smyslem pro detail. Provenience: sbírka dr. Zdeňka Macka