Arcimboldo / Aukce / NA VELIKOSTI (NE)ZÁLEŽÍ 20/12/2020, 14:00 / Peter Tereszczuk (1875 - 1963)–Malý harlekýn s loutnou, bronz a slonová kost, signováno: P. Tereszczuk, Vídeň, první polovina 20. století

< 95 >

Peter Tereszczuk (1875 - 1963)

Malý harlekýn s loutnou, bronz a slonová kost, signováno: P. Tereszczuk, Vídeň, první polovina 20. století

Vienna, early 20th century. 11.0 x 7.0 x 8.0 cm

26 000 Kč / 1 040 EUR

Aukce:NA VELIKOSTI (NE)ZÁLEŽÍ 20/12/2020, 14:00