Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 05/12/2012, 17:00 / ČCHI PAJ-Š’ (1864-1957)–PĚT KREVET

< 48 >

PĚT KREVET

Nepřímo datováno 1948. 67 x 34,3 cm. 67.0 x 34.3 cm

1 500 000 Kč / 62 500 EUR
1 500 000 Kč / 62 500 EUR

Tušová malba na papíře. Rámováno. Signatura: Čchi Chuang zvaný starý muž Paj-š' ve věku osmaosmdesáti let. Pečeť pod signaturou: Čchi Paj-š'. Provenience: sbírka českého lékaře, který v roce 1953 navštívil Čínu s lékařskou delegací.