< 66 >

TCHIEN JÜAN (*1925)

BAMBUSY

Datováno 1998. 92,5 x 33 cm.

40 000 Kč / 1 666 EUR

Tuš na papíře. Závěsný svitek, brokátová montáž. Přední soudobý malíř, kaligraf, grafik, spisovatel. Člen celostátního svazu výtvarných umělců i svazu výtvarných umělců provincie Ťiang-su, přednášel na předních akademiích a vystavoval ve více jak třiceti zemích světa. Signatura: Fan-niou. Pečetě: Tchien Jüan č' jin a Fan-niou. Provenience: sbírka české sinoložky.