< 135 >

VÁZIČKA S ÚZKÝM HRDLEM

Období Kchang-si, počátek 18. století. Výška 15,5 cm. Ø 7 cm

18 000 Kč / 720 EUR
20 000 Kč / 800 EUR

Porcelán, malba kobaltem pod polevou. Hlavní motiv tvořen čtyřprstým drakem s perlou v oblacích a plamenech. Na dně značeno listem artemisie.