< 128 >

TŘI TALÍŘKY

Období Kchang-si, počátek 18. století. Průměr 11 cm. Ø 11 cm

18 000 Kč / 720 EUR
18 000 Kč / 720 EUR

Porcelán, malba kobaltem pod polevou. V zrcadle motiv čtyřprstého draka s perlou v oblacích, okraj zdoben slivoňovými kvítky. Rubová strana nese dekor rozvilin a spirál. Na dně značeno: Kchang-si.