< 131 >

ŠÁLEK NA ČOKOLÁDU S PODŠÁLKEM

Období Kchang-si, počátek 18. století. Průměr šálku 7,5 cm, podšálku 13,5 cm.

8 000 Kč / 320 EUR
8 000 Kč / 320 EUR

Porcelán, malba kobaltem pod polevou, červeným emailem a zlatem na polevě ve stylu čínského Imari. Motiv rozvinutého svitku s ideální krajinou je rámovaný kvetoucí slivoní s pavilonkem.