Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 21/05/2013, 17:00 / JANG KUEJ-SING (19. - 20. století)–PIVOŇKY

< 64 >

JANG KUEJ-SING (19. - 20. století)

PIVOŇKY

Datováno 1914. 77,5 x 52,5 cm. 77.5 x 52.5 cm

35 000 Kč / 1 400 EUR

Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno. Pečeť: „Jang Kuej-sing jin”. Nápis: „1. června 1914 v T’i-nanu”. Jang Kuej-sing, malíř a kaligraf výborné techniky a velmi kultivovaného projevu, provedl bělavé květy technikou bez kontur „mo-ku”, což jim dodává dojem křehkosti.