Arcimboldo / Aukce / Asiatika 31/05/2015, 15:00 / ČCHI PAJ-Š’ (1864-1957)–VISTÁRIE

< 196 >

VISTÁRIE

Čína, datováno 1946. 69 x 34,5 cm. 69.0 x 34.0 cm

900 000 Kč / 34 075 EUR
1 000 000 Kč / 37 861 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Signováno: V roce „ping-sü" namaloval šestaosmdesátiletý Paj-š'. Pozitivní pečeť pod signaturou: Ťie-šan weng. Negativní pečeť vlevo dole: Č' Čch'. Provenience: sbírka Zdeňka Doubka.