Arcimboldo / Aukce / Asiatika 31/05/2015, 15:00 / PÁROVÉ POHÁRY TVARU NOSOROŽČÍHO ROHU

< 162 >

PÁROVÉ POHÁRY TVARU NOSOROŽČÍHO ROHU

Čína, dílny Te-chua, počátek dynastie Čching. Šířka 15 cm. 10.0 x 15.0 x 12.0 cm

250 000 Kč / 9 465 EUR
250 000 Kč / 9 465 EUR

Porcelán typu „blanc de Chine". Poháry, zdobené plastickým motivem čtyřprstých draků, květoucích magnolií a skalisek,
jsou opatřeny montáží ze zlaceného stříbra značenou: G. Keller, Paris.