Arcimboldo / Aukce / Asiatika 31/05/2015, 15:00 / LIOU ČCHING (20. STOLETÍ)–HORSKÁ KRAJINA

< 205 >

LIOU ČCHING (20. STOLETÍ)

HORSKÁ KRAJINA

Čína, datováno 1988. 30,5 x 50 cm.

16 000 Kč / 605 EUR

Tuš a barvy na papíře. Oboustranný skládací vějíř s bambusovou rukojetí. Na aversu je vyobrazena horská krajina s vyhlídkou nad vodopádem. Signováno: V roce „wu-čchen" namaloval Liou Čching. Pečeť: Liou Čching. Na reversu báseň od Li Poa provedená kurzívním písmem. Signováno: Na jaře roku „wu-čchen" zhotovil Čung-jou. Pečeť: Čung-jou.