Arcimboldo / Aukce / Asiatika 31/05/2015, 15:00 / HLUBOKÁ MÍSA S FIGURÁLNÍ SCÉNOU

< 138 >

HLUBOKÁ MÍSA S FIGURÁLNÍ SCÉNOU

Čína, dynastie Čching (18. století). Průměr 20,5 cm. Ø 20 cm

12 000 Kč / 454 EUR

Porcelán, malba emaily na polevě v barevné škále „famille rose". Vnější stěnu mísy zdobí postavy hodnostářů s manželkami a atendanty v krajině. Poškozeno, dobově restaurováno kovovými svorkami.