< 52 >

ŘEZBA V PERLETI NA STOJÁNKU

Čína, 19. století. 19.0 cm

370 EUR
370 EUR

Žába na lotosovém listě, řezba v perleti na dřevěném stojánku. Provenience: sbírka Jána Bušniaka, vyslance v Číně v letech 1957-1960.